אורגיה לוהטת עם נערות ליווי בדירה דיסקרטית- ההמשך

אורגיה לוהטת עם נערות ליווי בדירה דיסקרטית- ההמשך

חיכיתם מספיק זמן בסבלנות…. אז הגיע הזמן לספר את מה שקרה אחרי שעלינו לדירה הדיסקרטית בפנטאוז , זו היה דירה מפוארת בטירוף שחולקה ל-18 חדרים מטריפים , בעלת הדירה הכניסה אותנו ונתנה לנו להמתין בסלון רחב הידיים …

מוכנים להתחרמן ?????

ובכן…. אחת אחרי השנייה נכנסה נערת ליווי ממבחר נערות ליווי בירושלים שהיו שם…. לא ידעתי מה לבחור … בלונדיניות, אירופאיות, ישראליות , ערביות, ברזילאיות, אתיופיות בקיצור חגיגה לעיניים של נערות ליווי.

שאלתי את חבר שלי מה דעתך ???

והוא מיד אמר בא לי על אורגיה מטורפת מכל מדינה נבחר אחת…. וכך יצא שנשארנו בסלון עם עוד שש נערות ליווי מדהימות כשלכל אחת מהן עשתה את הכי טוב שהיא ידעה….

הלנה הרוסיה התפשטה ראשונה ומיד הצטרפה אליה מריה הברזילאית שצעקה עלינו להתפשט מיד כי היא חייבת לראות את הזין שלנו …. התפשטנו מיד וקיבלנו עינוג אוראלי מטורף כשכמעט הגענו לשיא הן פתאום עצרו והזמינו את השאר, מיכל הישראלית החלה לטפס עליי ולהכנס לתוכי … תוך שהיא מלטפת את ביציי … שעוד דקה התפוצצו וכמו שבטח אתם מתארים לעצמכם ….. ממש שניה לפני השיא היא עצרה ואז נכנסה תאוניה האיתיופית שהתפשטה בצורה אירוטית ומרחה עליי גיל בכדי להרגיע את האיזור … בנתיים לידי החבר היקר שלי החליט שאנחנו חייבים ליצר תנוחת 69 מטורפת עם כל הבנות .. וכל פעם להכנס בינהן.

הוא הדר אותם אחר אחרי השניה כשכל אחת שוכבת מעל השניה ומענגת את חברתה…

לא האמנתי איזה ערב מטורף יכול להיות כשהמוח יצירתי ואתה רק רוצה להשתחרר….

ואז נכנסה המלכה איב !!!! ששינתה את הכל היא השכיבה את כל הבנות וביקשה מאיתנו להכנס אל כל אחת ממנה עד שהיא תגיע לאורגזמה, זה היה מטורף קולות מכל השפות נשמעו בעוצמה מטורפת …..

היא צעקה עלינו קדימה עכשיו תורכם …. תעלו על המיטה …. אני כבר מגיעה …. היא התפשטה בצורה אירוטית מטורפת ופשוט קפצה ממני לחברי ובחזרה… שנינו גמרנו בטירוף …. והיינו מרוסקים אחרי הערב המטורף …

אין ספר שלעולם לא אשכח את החוויה הזו של אורגיה לוהטת עם נערות ליווי בתל אביב לוהטות בדירה דיסקרטית, רוצים גם ?????

תחלמו ואולי יום אחד זה יתגשם…