אורגיה לוהטת עם נערות ליווי בדירה דיסקרטית

אורגיה לוהטת עם נערות ליווי בדירה דיסקרטית

הסיפור הבא על נערות ליווי באורגיה מטורפת בדירות דיסקרטיות בטוח חצי מהגברים לפחות בעולם חולמים עליו מדי לילה …

הסיפור החל לאחר הסגר השני במדינת ישראל , סגר שלא הראה שום תקווה , אחרי תקופה מטורפת בא ישבתי בבית מול הטלויזיה כל ערב עם כוסית של ויסקי , כמו איזה עלוב ….. וכל זאת בגלל שחברה שלי החליטה לעזוב אותי בדיוק באותה תקופה ….

אבל בוא נחזור קצת לאחור … הייתה לי עבודה פצצה כצלם אירועים וכל ערב הייתי יוצא עם ארגזי כסף…. אוסף את החברה שלי ויוצאים לקרוע את העיר, מעולם לא חשבתי שאצטרך לחשוב בכלל על נערות ליווי בכל צורה …

אך כפי שאתם יודעים הקורונה החליטה לקפוץ לחיינו ופשוט לעצור לי את כל התוכניות , נהייתי בטטה שיושבת בבית ומחכה שחברה שלי תחזור מהעבודה, היא היתה חיונית כאחות בבית חולים ולכן לא נפגעה… ככל שעברו הימים היא חטפה עליי קריזה אחרי שהשמנתי והחליטה שזהו היא עוזבת ….

אז כמו שהתחלתי ישבתי מול הטלוויזיה ערב אחד שיכור , התקשרתי לחבר והתחלתי פשוט לבכות על המצב ההזוי שנקלעתי אליו , לא עברו עשר דקות והוא הופיע בכניסה לבית שלי הרים אותי מהספה וזרק אותי למקלחת לעשות מקלחת קרה … מקלחת שעוררה אותי בטירוף…. צעק עליי אל תשכח להתגלח וקדימה עשר דקות אתה בחוץ ממש כמו בטירונות ….

עלינו על האופנוע שלו … כל הדרך שאלתי אותו לאן אתה לוקח אותי בשעה כזאת בלילה ??? הוא צעק עליי בעצבים תרגע כבר אני לוקח אותך לערב בלתי נשכח … נעצרנו ליד בניין דירות מפואר , שאלתי אותו מה יש כאן … הוא אמר לי כאן נמצאות חמש דירות דיסקרטיות שלא מהעולם הזה !!!! באחריות !!!

שאלתי אותו אבל אייך נדע לאן להכנס … אז הוא אמר לי סמוך עליי יש לי אפליקציה מדהימה שמשדרת בזמן אמת איזה נערות ליווי נמצאות בדירות … נביט קצת ונחליט ….

נכנסו לאפליקציה ולא האמנתי שיש כל כך הרבה נערות ליווי מדהימות מכל הסוגים , צבעים ומה לא … דיפדפנו איזה עשר דקות… ואז החלטנו לעלות לדירה הדיסקרטית בקומה העליונה בפנטהאוז….

את מה שקרה בהמשך הערב אתאר לכם בהמשך….

כנסו להמשך הסיפור על אורגיה לוהטת ולא תתאכזבו… בהצלחה !!!!