סקס לוהט בקולנוע

סקס לוהט בקולנוע

את הסקס המדהים הזה הם לא ישכחו, הם יצאו לקולנוע שלושתם הם היו לבד באולם. לידם ישב גבר שהיא לא מכירה,, בשלב מסוים נמאס היה לה ללכת אל דירות דיסקרטיות והיות והם ניהלו רומן כל מה שהם רצו זה מקום שבו יוכלו להתבודד להם לבד, זה רק היא והוא אבל אז הגיח עוד אדם שישב מעליה.

פתאום כשהסרט שיעמם עלה להם הרעיון וכך גם החרמנות גאתה בהם.

היא התיישבה והוא החל לשחק לה עם הדגדגן הרטוב והלוהט הזה שלה, זה ריגש וחרמן אותה בו זמנית. אוח זה מהמם היא אמרה לו והיד שלה נשלחה אל הזין שלו אבל היא לא הספיקה וכבר הוא מצץ לה את הכוס הרטוב, פותח לה את הרגליים, מלקק את הכוס השיער והשווה הזה שלה בזמן שבלי התרעה, האדם שישב למעלה שלח את הידיים שלו אליה, שלף את השד המושלם שלה והחל לנשק אותו.

זו בהחלט הייתה אורגיה מהסרטים, הם הרגישו כמה הם רטובים וכמה זה מחרמן אותם לבלתי היכר. היא מנשק אותה ובן הזוג שלה מלקק לה את הכוס הרטוב, שואב לתוך הפה שלו את כל המיצים הלוהטים שלו. בשלב מסוים, האדם למעלה תפס אותה והחל לנשק אותה דוחף את הלשון שלו לתוך הפה שלה, כמו עם נערות ליווי באילת שהוא חגג איתה …

בן הזוג שלה סובב אותה והחל לזיין אותה בדוגי מטורף, מכניס את האיבר שלו ישירות אל תוך התחת שלה, מזיין אותה בחוזקה. היא גונחת בעוד הגבר שהיה לפני שנייה למעלה שולף את הזין שלו ונותן לה למצוץ. היא מוצצת בטירוף ובן הזוג שלה מזיין אותה חזק.

היא מתיישבת עליו בדיוק כמו שעושות נערות ליווי לוהטות, הוא מזיין אותה בישיבה והיא ממשיכה למצוץ לחבר שעמד מלמעלה. בשלב מסוים הם התחלפו, בעלה עמד מעליה והיא החלה למצוץ לו בלהט בזמן שהגבר הזר לוקח אותה ומזיין אותה עליו. היא מזיינת אותו חזק, יורדת ועולה ומרגישה את הלהט חונק אותה מכל כיוון.

היא ממשיכה למצוץ בלהט עד שהוא משפריץ לתוך הפה המדהים הזה שלה את הזרע המדהים. היא בולעת את כולו ומרגישה איך כל הגוף שלו רועד בזמן שהיא גומרת רק מהאקט של המציצה על הזין של הגבר הזר שמזיין אותה חזק וגם הוא מגיע לאורגזמה המיוחלת.

הם שומעים רעש, מרוצים, עייפים ואז השומר מאיר עליהם עם הפנס. הם מתפוצצים מצחוק, מתלבשים ובורחים משם כמה שיותר מהר.