עיסוי ארוטי באמבטיה

עיסוי ארוטי באמבטיה

הלן צלצלה אליי בדיוק כשסיימתי עיסוי מדהים עם האישה הקבועה שבאה לקבל את שחרור חייה מדי פעם בחודש, היתה זו אחת מני נערות ליווי רבות אשר היו באות להירגע בסוף יום עבודה . היא סיפרה לי שחזרה כאובה והיא חייבת אותי ואני כמעסה טוב הסכמתי לפגוש אותה בשעה שלוש בדיוק במקום בו היינו נפגשים בכל פעם שהיה "כואב או נתפס לה משהו".

היא הגיעה ונכנסה ישר למקלחת, לא שאלה אותי יותר מדי… "תרגישי כמו בבית" זרקתי לעברה והיא צחקה בקול…. "ברור" צעקה לי מהמקלחת ואז זה… "תגיד יש מצב שאתה מביא לי מגבת"?

אני מביא לה את המגבת והיא מבלי לדבר יותר מדי מושכת אותי פנימה…. "מה דעתך על עיסוי אירוטי כאן באמבטיה"?

את האמת? זה ריגש אותי, הגוף שלה תמיד חרמן אותי והייתי די חרמן זה בא לי ממש טוב… נכנסתי לאמבטיה לאחר שהסרתי את הבגדים, המים נטפו מכל מקום וזה היה נעים, הגוף שלי בא במגע עם הגוף שלה, הזין שלי הזדקר כמו מטורף ואז מבלי לשאול אותה יותר מדי התחלתי לנשק אותה בצוואר… בידיים, בחזה….

"אתה מנשק כמו שאתה מעסה " אמרה לי בעודי ממשיך לנשק אותה… מתכופף ומפסק את רגליה, מלקק את הדגדגן שהיה כולו מחכה ומצפה למגע המדהים הזה שלי. ליקקתי לה אותו, פלשתי עם הלשון לתוך הכוס הרטוב שלה והיא נאנחה דוחפת לי את הראש עמוק יותר ויותר, ממש כמו נערות ליווי באר שבע.

הפטמות שלה היו זקורות וכל מה ששמעתי זה…."תלקק אותי ככה אני רוצה לגמור". הבנתי שאני על תקן המענג ולא היה איכפת לי זה חירמן אותי אש….

הזין שלי נעמד בטירוף אבל אני לא מפסיק, הראש שלי עמוק בתוך הכוס שלה ואני נהנה מכל לק ולק שאני מלקק אותה בהנאה. היא נאנחת, אני מרגיש שהיא עומדת לגמור ומעודד אותה…

"אני גומרת אני מרגישה שאני גומרת" היא משמיעה את הקול האחרון וגומרת בטירוף…. מרגיש איך הרוטב המדהים של הכוס שלה נשאר לי הלשון, הטעם שלה ענוג, היא גומרת ואני יכול להרגיש את הרעידות של גופה…. היא נרגעת, מנשקת אותי קלות ומתלבשת ונעלמת מהר מהמקום מהר מהר אל אחת מיני דירות דיסקרטיות שהיא מעניקה את שירותיה.